Pilingi cukrowe

Pilingi cukrowe

Pilingi-cukrowe-na-cialo-w-spa

     Peeling całego ciała to zabieg, który złuszcza obumarły naskórek, oczyszcza, odświeża, wygładza skórę. Przygotowuje do kolejnych etapów zabiegu, wzmacnia efekty terapeutyczne działanie kolejnych preparatów. Może być wykonywany samodzielnie lub jako element terapii bądź rytuału SPA. Obejmuje obmycie ciała nawilżającą chmurkową pianką, zmycie ciepłymi kompresami i intensywne złuszczenie całego ciała wybranym przez Ciebie peelingiem cukrowym.

      Każdy z proponowanych Naszych peelingów cukrowych jest elementem terapii o szerszym spektrum działania. Dlatego Twoje ciało nie tylko będzie złuszczone i nawilżone, odpowiednio skomponowane składniki aktywne ujędrnią, wyszczuplą, pobudzą lub wzmocnią i zrewitalizują skórę.

NAJPOPULARNIEJSZE PEELINGI CUKROWE:

Peeling cukrowy kozie mleko wykonywany w SPA

Cukrowy piling
kozie mleko

Odświeża i oczyszcza, delikatnie masując skórę. Masło Shea i olej sojowy to przodujące w tym peelingu substancje, które intensywnie nawilżają i natłuszczają. Dopełnieniem intensywności działania, a jednocześnie aromatyczności jest ekstrakt z koziego mleka i liczi. Peeling kozie mleko to najbardziej uniwersalny spośród Naszych peelingów.  Idealnie sprawdzi się w przypadku skór suchych, odwodnionych, dojrzałych, po intensywnej ekspozycjo na słońcu, a także osób z przewlekłymi dermatozami. Terapia gwarantuje odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry.

Peeling czekoladą wykonywany w SPA

Cukrowy piling
czekoladowy

Odświeża i oczyszcza, delikatnie masując skórę. Masło Shea, masło kakaowe, olej rzepakowy to przodujące w tym peelingu substancje, które intensywnie nawilżają i natłuszczają. Dopełnieniem intensywności działania, a jednocześnie aromatyczności jest ekstrakt z kakaowca i witamina E. Peeling czekoladowy jest jednym z etapów terapii brązująco-ujędrniającej o apetycznym, pobudzającym zmysły zapachu mlecznej czekolady, stymulujący produkcję endorfin. Peeling czekoladowy jest najczęściej wybieranym przez Naszych Gości SPA peelingiem.

Peeling kawą w gabinecie SPA

Cukrowy peeling
kawowy

Odświeża i oczyszcza, delikatnie masując skórę. Masło Shea, masło kakaowe, olej sojowy to przodujące w tym peelingu substancje, które intensywnie nawilżają i natłuszczają. Dopełnieniem intensywności działania, a jednocześnie aromatyczności jest ekstrakt z kawy, guarana i witamina E. Peeling kawowy jest jednym z etapów terapii wyszczuplającej o apetycznym, pobudzającym zmysły zapachu kawy, stymulujący produkcję endorfin.  Peeling kawowy jest najintensywniejszym peelingiem w Naszym menu zabiegowym- wyraźnie poprawia krążenie, powoduje intensywne przekrwienie skóry. Najczęściej wybierany jest przez Naszych Gości SPA, którzy oczekują natychmiastowego ujędrnienia i wygładzenia. Nie jest polecany dla osób z cienką wrażliwą skórą, dermatozami i kruchymi naczyniami krwionośnymi.

Peeling cukrowy - kozie mleko
Peeling cukrowy - kozie mleko90 zł

Czas trwania 30 minut.

Peeling cukrowy - czekoladowy
Peeling cukrowy - czekoladowy90 zł

Czas trwania 30 minut.

Peeling cukrowy - kawowy
Peeling cukrowy - kawowy90 zł

Czas trwania 30 minut.