Zabiegi SPA

Pilingi cukrowe

Pilingi cukrowe

Peeling całego ciała to zabieg, który złuszcza obumarły naskórek, oczyszcza, odświeża, wygładza skórę. Obejmuje obmycie ciała nawilżającą chmurkową pianką, zmycie ciepłymi kompresami i intensywne złuszczenie całego ciała wybranym przez Ciebie peelingiem cukrowym.

Rytuał SPA - Kawowe Przebudzenie

Rytuał SPA - Kawowe Przebudzenie

Kawowe Przebudzenie to odprężający rytuał o wielokierunkowym działaniu. Ujędrnia skórę, wysmukla ciało i zapewnia długotrwały, głęboki relaks.

Rytuał SPA - Mleczna kraina

Rytuał SPA - Mleczna kraina

Mleczna Kraina to łagodzący rytuał dla wymagającej skóry suchej lub wrażliwej. Zabieg wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry i zapewnia wyjątkowe, zmysłowe doznania...  Idealna rozwiązanie dla mam karmiących, skór wrażliwych, atopowych, po intensywnym opalaniu.

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy

to niekwestionowana gwiazda, perła wśród naszych masaży SPA! Uwielbiana chyba przez wszystkich czekolada i jej cudowny aromat to najlepszy przepis na relaks. 

Rytuał SPA - Czekoladowe Delicje

Rytuał SPA - Czekoladowe Delicje

Intensywnie stymulujący rytuał przeznaczony dla osób, które potrzebują energii oraz chcą poprawić kondycję i wygląd skóry.

SPA Wrocław

Poczucie Piękna Day SPA to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Kontakt

Poczucie Piękna,
DAY SPA 

Al. Armii Krajowej 4b/5
50-541 Wrocław
+48 604-79-78-75

recepcja@poczuciepiekna.pl

Social Media

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 20:00

Sobota
10:00 - 14:00

Niedziela
nieczynne