Zabiegi SPA

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy

to niekwestionowana gwiazda, perła wśród naszych masaży SPA! Uwielbiana chyba przez wszystkich czekolada i jej cudowny aromat to najlepszy przepis na relaks. 

Rytuał SPA - Kawowe Przebudzenie

Rytuał SPA - Kawowe Przebudzenie

Kawowe Przebudzenie to odprężający rytuał o wielokierunkowym działaniu. Ujędrnia skórę, wysmukla ciało i zapewnia długotrwały, głęboki relaks.

Rytuał SPA - Czekoladowe Delicje

Rytuał SPA - Czekoladowe Delicje

Intensywnie stymulujący rytuał przeznaczony dla osób, które potrzebują energii oraz chcą poprawić kondycję i wygląd skóry.

Rytuał SPA - Mleczna kraina

Rytuał SPA - Mleczna kraina

Mleczna Kraina to łagodzący rytuał dla wymagającej skóry suchej lub wrażliwej. Zabieg wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry i zapewnia wyjątkowe, zmysłowe doznania...  Idealna rozwiązanie dla mam karmiących, skór wrażliwych, atopowych, po intensywnym opalaniu.

SPA Wrocław

Poczucie Piękna Day SPA to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Kontakt

Poczucie Piękna,
DAY SPA 

Al. Armii Krajowej 4b/5
50-541 Wrocław
+48 604-79-78-75

recepcja@poczuciepiekna.pl

Social Media

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 20:00

Sobota
09:00 - 16:00

Niedziela
nieczynne