O Day Spa

O Day Spa

Wygasa
Poczucie Piękna Gabinet DAY SPA

Poczucie Piękna
Day SPA

to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Poczucie Piękna Gabinet DAY SPA

Salon SPA Wrocław
historia tego wyjątkowego miejsca…

Poczucie Piękna Day SPA to wydzielona strefa Face & Body Institute Poczucie Piękna – specjalistycznego gabinetu kosmetycznego, który przez ostatnie lata zdobył ogromną sympatię wielu mieszkańców Wrocławia. Naszym głównym celem zawsze było spełnianie Państwa oczekiwań. Wiemy, że obecne tempo życia wymaga od nas świadomego podejścia do kwestii regeneracji organizmu. Brak równowagi w tej materii często doprowadza do problemów zdrowotnych i nieprzemijającego uczucia zmęczenia.

Niewystarczająca regeneracja odbija się również niekorzystnie na naszym wyglądzie - samopoczucie ma przecież ogromny wpływ na kondycję i wygląd skóry… W naszym gabinecie SPA we Wrocławiu zadbasz o dobrą formę swojego ciała, a także uwolnisz od napięć swój umysł!

Zabiegi w naszym SPA we Wrocławiu

Zabiegi w naszym SPA we Wrocławiu
to wyjątkowa atmosfera

Rytuały, które oferujemy w naszym SPA we Wrocławiu to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów! Nasze gabinety zabiegowe projektowaliśmy z myślą o tym, żeby zapewnić naszym Gościom najwyższy komfort i wyjątkowe doznania estetyczne.

Wszystkie zabiegi SPA wykonywane są w otoczeniu blasku świec przy nastrojowej muzyce i odprężającym zapachu. Dbamy o to, żeby atmosfera relaksu była odczuwana wszystkimi zmysłami.

Poczucie Piękna Day SPA to wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie

Poczucie Piękna Day SPA
to wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie

Przyjdź do nas i poznaj siłę działania głębokiej relaksacji! Skorzystaj ze skutecznych zabiegów lub zaproś do SPA bliską dla siebie osobę. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rytuały SPA oraz możliwość zakupu vouchera na prezent. Możesz również skorzystać ze SPA razem z ważną dla siebie osobą. Stworzyliśmy gabinet, w którym z zabiegów mogą jednocześnie skorzystać dwie osoby, wspólnie celebrując ważne dla siebie chwile lub zaznając wspólnego relaksu podczas odprężających masaży…

SPA Wrocław

Poczucie Piękna Day SPA to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Kontakt

Poczucie Piękna,
DAY SPA 

Al. Armii Krajowej 4b/5
50-541 Wrocław
+48 604-79-78-75

recepcja@poczuciepiekna.pl

Social Media

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 20:00

Sobota
09:00 - 16:00

Niedziela
nieczynne