Mężczyzna w SPA

Mężczyzna w SPA

Wygasa
Zabiegi dla mężczyzn - ukojenie zmysłów

Zabieg dla mężczyzn SPA
Ukojenie Zmysłów

to połączenie przyjemności i relaksu z atrakcyjną ceną. Koić zmysły można na różne sposoby - my mamy na to swoje sprawdzone metody.

Rozpoczniemy przy nutach relaksacyjnej muzyki, w blasku świec i aromacie, który sam wybierzesz - czeka Cię relaksacyjny masaż całego ciała. Na zakończenie wykonamy odprężający masaż twarzy na przeciwzmarszczkowym energetyzującym preparacie.

Zabieg zawiera: masaż ciała + masaż twarzy i szyi

Czas trwania - około 1,5 godziny

Zabiegi dla mężczyzn - regeneracja w SPA

Regeneracja SPA,
zabieg dla mężczyzn

to bardzo popularny pakiet wśród mężczyzn. To także idealny prezent dla Mężczyzny, na pierwszą wizytę w salonie kosmetycznym, bądź SPA.

To połączenie zabiegu na twarz z indywidualnie dobraną pielęgnacją, zależną od potrzeb skóry. Wzbogacony o odprężający masaż twarzy i szyi.

Regeneracja to nie tylko pielęgnacja twarzy, to także manicure klasyczny- męski manicure ? czyli taki, o jaki Panowie pytają Nas najczęściej- opracowanie paznokci, skórek i masaż dłoni.

Zabieg zawiera: indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz i szyję + manicure

Czas trwania - około 1,5 godziny

Zabiegi dla mężczyzn - mój czas w SPA

Zabieg dla mężczyzn
Mój Czas w SPA

jest najczęściej wybieranym pakietem przez Żony w formie Voucheru - zaproszenia.

To kompleksowa podejście do potrzeb męskiej troski o wygląd.

Pakiet Mój czas rozpoczyna zabieg na twarz indywidualnie dobrany potrzeb męskiej skóry, oczywiście wzbogacony o odprężający masaż twarzy. Kolejnym etapem jest relaksacyjny masaż pleców na intensywnie nawilżającym preparacie do masażu (nutę zapachową Gość Spa wybierze sam). Dopełnieniem pielęgnacji będzie klasyczny męski manicure- czyli opracowanie skórek, paznokci i masaż dłoni.

Zabieg zawiera: indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny z masażem twarzy i szyi + masaż pleców + manicure

Czas trwania - około 2 godziny

Zabiegi dla mężczyzn - poza zasięgiem SPA

Poza Zasięgiem - najbardziej ekskluzywny pakiet
zabiegów dla mężczyzn SPA

z naszej oferty Mężczyzna w SPA. "Poza zasięgiem" to oferta, gdzie zadbamy o każdy szczegół, w tle relaksacyjnej muzyki, przy blasku świec i wśród cudownych aromatów wykonamy odprężający masaż ciała. Kolejno indywidualnie uszyjemy na miarę potrzeb Twojej skóry zabieg pielęgnacyjny na twarz - odmładzająco-nawilżający. Nie zapomnimy także o stopach i dłoniach, wykonamy pedicure i manicure w wersji przewidzianej tylko dla mężczyzn - opracujemy skórki, paznokcie, podeszwy stóp i wykonamy refleksoterapię. 

Dla pełni komfortu i relaksu polecamy wykonanie zabiegu przez 2 specjalistów jednocześnie- podczas zabiegu na twarz wykonamy jednocześnie manicure i pedicure, aby później wykonać odprężający masaż ciała.

Zabieg zawiera: masaż całego ciała + indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz i szyję + manicure + pedicure

Czas trwania - około 3,5 godziny, gdy obsługuje 1 kosmetolog. Ok 2-2.5 godz przy jednoczesnej pracy 2 specjalistów

SPA Wrocław

Poczucie Piękna Day SPA to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Kontakt

Poczucie Piękna,
DAY SPA 

Al. Armii Krajowej 4b/5
50-541 Wrocław
+48 604-79-78-75

recepcja@poczuciepiekna.pl

Social Media

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 20:00

Sobota
09:00 - 16:00

Niedziela
nieczynne