Pakiety SPA Wrocław

Pakiety SPA Wrocław

Pakiet SPA - zmyslowy

PAKIET
ZMYSŁOWY

Witamy Cię w Naszym Świecie relaksu. Pakiet zmysłowy to idealny pakiet dla Ciebie. Od progu przywita Cię zmysłowy aromat i blask świec, zrelaksujesz się przy nastrojowej muzyce podczas masażu ciała. To jeszcze nie koniec przyjemności, zrelaksujesz się jeszcze bardziej podczas masażu twarzy szyi i dekoltu, a dla wzmocnienie efektu na skórze nałożymy nawilżającą maskę na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Zabieg zawiera: relaksacyjny masaż ciała + masaż i maska na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Czas ok. 1.5 godz

Pakiet SPA - idealny

PAKIET
IDEALNY

Przekonaj się, że Pakiet Idealny to kwintesencja przyjemności dla ciała. W blasku świec daj się ponieść przyjemności płynącej z masażu pleców. Pozwól Nam zadbać o skórę twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)- wykonamy nawilżający zabieg z odprężającym masażem.

Zabieg zawiera: relaksacyjny masaż pleców + zabieg nawilżający wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Czas trwania około 1.5 godz

Pakiet SPA - doskonały

PAKIET
DOSKONAŁY

Podaruj Bliskiej Ci osobie Chwilę Przyjemności, albo Sam(a) skuś się na odrobinę relaksu. Pakiet Doskonały jest najczęściej wybieranym niezobowiązującym Pakietem prezentowym w Naszym mini Day Spa

Rozgość się w Naszym mini Day SPA, poczuj się jak u siebie w domu, a my zajmiemy się resztą. Wykonamy intensywnie złuszczający, a jednocześnie regenerujący piling cukrowy o dowolnie wybranym aromacie, a następnie odprężymy Cię relaksacyjnym masażem całego ciała. W blasku świec, wśród nastrojowej muzyki zapomnisz na chwilę o świecie.

Zabieg zawiera: piling cukrowy ciała + relaksacyjny masaż ciała

Czas ok. 1.5 godz

Pakiet SPA - przyjemny

PAKIET
PRZYJEMNY

Gratulujemy, wreszcie znalazłaś (łeś) chwilę dla siebie. Doskonale się składa, z myślą o Tobie przygotowaliśmy Pakiet Przyjemny, dzięki któremu naładujesz baterie i zadbasz o swoje ciało. Zamknij oczy, wsłuchaj się rytm muzyki, poczuj zapach aromatycznych świec i przekonaj się jak będzie wyglądać Twoja skóra po intensywnym cukrowym peelingu ciała. Pozwól sobie na relaks podczas odprężającego masażu twarzy szyi i dekoltu

Zabieg zawiera: cukrowy piling ciała + relaksacyjny masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)

Czas ok. 1 godz

Pakiet SPA - dzień dla Ciebie

PAKIET
Dzień dla Ciebie

Dzień dla Ciebie to oferta najczęściej wybierana w formie prezentu vouchera. Tutaj zatroszczymy się o Twoje ciało i twarz kompleksowo…Jak zawsze w blasku świec, przy nastrojowej muzyce i aromatach unoszących się w powietrzu. Zapomnisz na chwilę o rzeczywistości

Zabieg rozpoczniemy urzekającym rytuałem SPA Czekoladowe Delicje, który przeniesie Cię w świat błogości i relaksu, by kolejno zająć się skórą twarzy. Kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA Czekoladowe Delicje + indywidualnie dobrany pielęgnacyjny zabieg wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety)

Czas trwania - około 3 godziny.

Pakiet SPA - chwila dla Ciebie

PAKIET
Chwila dla Ciebie

Chwila dla Ciebie to czas tylko dla Ciebie, to oferta dla zabieganych, zapracowanych, dla tych, którzy nie mają czasu na chwilę przyjemności. Pakiet Chwila dla Ciebie jest najczęściej wybieranym pakietem. To ulubiony pomysł na prezent urodzinowy, imieniny, dzień Mamy…

Pobyt w Naszym SPA rozpoczynamy od chmurkowej oczyszczającej pianki, która intensywnie nawilży Twoje ciało, kolejno energetyzujący peeling na bazie ujędrniającej kofeiny i guarany.

Gdy już poczujesz się zrelaksowana(y) kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg zawiera: pianka obmywająca ciało + peeling cukrowy na ciało + indywidualnie skomponowany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety)

Czas trwania - około 2 godziny.

PAKIET
Ukojenie zmysłów

Ukojenie zmysłów to połączenie przyjemności i relaksu z atrakcyjną ceną.

Koić zmysły można na różne sposoby- my mamy na to swoje sprawdzone metody… 

Rozpoczniemy przy nutach relaksacyjnej muzyki, w blasku świec i aromacie, który sam (a) wybierzesz- czeka Cię relaksacyjny masaż całego ciała. Gdy już poczujesz, że nadszedł ten czas do pełni szczęścia wykonamy odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt – kobiety)

Zabieg zawiera: Relaksacyjny masaż całego ciała + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt-kobiety)

Czas trwania - około 1,5 godziny.

Dzień dla Ciebie
Dzień dla Ciebie450 zł

"Dzień dla Ciebie" to idealny pomysł na niezapomniany prezent. Jeśli szukasz wyjątkowej oferty dla Wyjątkowej Osoby, to Nasza najlepsza propozycja. 

Pakiet "Dzień dla Ciebie" to Kompleksowa Ceremonia dla Ciała i Zmysłów- to 3 godziny niezapomnianej, pachnącej przyjemności dla twarzy i ciała. Obejmuje długi, relaksujący Rytuał SPA na ciało wykonywany w blasku świec i przy nastrojowej muzyce, wraz z indywidualnie dobranym zabiegiem na twarz. 

Czas trwania - około 3 godziny.

Chwila dla Ciebie
Chwila dla Ciebie300 zł

Pakiet "Chwila dla Ciebie" to idealny pomysł na prezent, gdy chcesz podarować Komuś odrobinę przyjemności. To dwie godziny relaksu dla ciała i twarzy, zabiegi wykonywane w kameralnym wnętrzu w blasku świec, pośród przyjemnych aromatów i w tle romantycznej muzyki.

"Chwila dla Ciebie" obejmuje obmycie ciała chmurkową pianka, energetyzujący peeling całego ciała oraz indywidualnie dobrany dla potrzeb Twojej skóry zabieg na twarz.

Czas trwania - około 2 godziny.

Ukojenie zmysłów
Ukojenie zmysłów230 zł

Ukojenie zmysłów to idealny pakiet SPA szczególnie lubiany przez Mężczyzn. To Nasza propozycja dla zapracowanych, przemęczonych, ceniących czas i relaks ponad wszystko. To półtorej godziny tylko dla Ciebie.

Ukojenie zmysłów to pakiet masaży- obejmuje relaksacyjny masaż całego ciała, wraz z odprężającym masażem twarzy, szyi i dekoltu (dekolt - kobiety). 

Czas trwania - około 1,5 godziny.