Pakiety dla dwojga SPA

Pakiety dla dwojga SPA

SPA dla Dwojga - romantyczne chwile

Pakiet SPA,
dla Dwojga - Romantyczne Chwile

polecamy szczególnie parom. To idealny pomysł na prezent ślubny lub świętowanie rocznicy. Romantyczne chwile w SPA polecamy Państwu w formie Voucheru na Walentynki. To „najromantyczniejsza z Naszych ofert”

Romantyczne chwile rozpoczyna najbardziej ekskluzywny z Naszych rytuałów SPA- Czekoladowe Delicje, które rozpieszczają aromatem słodkiej czekolady. Do pełni szczęścia nie zabraknie masażu twarzy szyi i dekoltu (dekolt- Panie). Zadbamy o Was od stóp do głów- w blasku świec  i przy dźwiękach nastrojowej muzyki wykonamy także masaż dłoni.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA Czekoladowe Delicje + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt-kobiety) + masaż dłoni

Czas trwania zabiegu - około 2 godziny.

SPA dla Dwojga - Ambrozja Zmysłów

Ambrozja Zmysłów,
najbardziej ekskluzywna

forma pakietów dla dwojga w Naszym SPA. To esencja relaksu i odprężenia. Przy blasku świec, w tle relaksującej muzyki otuleni zapachem czekolady będzie rozkoszować się chwilą… dłuższą chwilą

Zajmiemy się Wami kompleksowo, na długi czas przeniesiecie się myślami w inny świat.

Ambrozja Zmysłów rozpoczyna się Rytuałem Spa, najbardziej ekskluzywnym rytuałem w Naszej ofercie- Czekoladowej Delicji. Poczujecie jak piankowa kołderka niczym puch oczyszcza ciało, czekoladowy peeling wygładza, a serum i masło regenerują.

Kolejnym krokiem będzie zabieg pielęgnacyjny na twarz- Kosmetolog indywidualnie dla Każdego z Was dobierze preparaty i składniki „uszyte” na miarę potrzeb skóry. Masaż twarzy szyi i dekoltu długo pozostanie w Waszej pamięci. To jeszcze nie koniec, czeka Was niespodzianka- kolejny masaż – dłoni.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA Czekoladowe Delicje + indywidualnie skomponowany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety) + masaż dłoni

Czas trwania zabiegu - około 3.5 godziny.

SPA dla Dwojga - Przyjaciółki w SPA

Przyjaciółki w SPA

to ekskluzywne zaproszenie dla 2 kobiet - Mamy i Córki, 2 Przyjaciółek, Sióstr. W blasku świec, przy delikatnych dźwiękach muzyki i unoszących się aromatach, będziecie mogły poplotkować - o ile tylko nie zaśniecie :) podczas masażu.

Przyjaciółki w SPA zapraszamy na najmocniejszy (intensywnie działający) z Naszych Rytuałów - Kawowe Przebudzenie. Kobiety kochają ten rytuał ze względu na jego działanie modelujące i ujędrniające. Poczujecie jak piankowa kołderka niczym puch oczyszcza ciało, kawowy peeling  z guaraną wygładzi i pobudzi krążenie, a serum i masło zregenerują i ujędrnią.

 Wiemy, że kochacie masaże, dlatego zaproponujemy niezwykle odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu. To jeszcze nie koniec, czeka Was niespodzianka- kolejny masaż – dłoni lub stóp, a na zakończenie termorękawice lub buty, które ogrzeją Was i rozluźnią.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA Kawowe Przebudzenie + masaż twarzy szyi i dekoltu + masaż stóp lub dłoni z termorękawicami

Czas trwania zabiegu - około 2 godziny.

SPA dla Dwojga - Popołudnie w SPA

Pakiet popołudnie w SPA

jest najczęściej wybieranym pakietem prezentowym na urodziny, imieniny. My proponujemy go także Rodzicom – na Dzień Mamy i Taty. To podarunek chwili relaksu i odprężenia dla wiecznie zapracowanych nowoczesnych ludzi, którzy nie mają czasu dla siebie.

Popołudnie w SPA rozpoczyna kojąca chmurkowa pianka, która obmywa ciało i przygotowuje do intensywnie wygładzającego peellingu całego ciała. Mleczny peelling odświeża, oczyszcza, napina, a jednocześnie regeneruje skórę. Kolejnym etapem zabiegu jest odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- Kobiety) na preparacie indywidualnie dobranym do potrzeb Waszej skóry. Zabieg odbywa się w blasku świec przy dźwiękach sensualnej muzyki.

Zabieg zawiera: pianka obmywająca ciało + peeling cukrowy ciała + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)

Czas trwania zabiegu - około 1 godziny.

SPA dla Dwojga - Relaks w SPA

Pakiet - Relaks w SPA

to propozycja najczęściej wybierana przez firmy jako podarunek dla pracownika, albo niezobowiązujący prezent dla bliskich znajomych, forma podziękowania. Relaks w SPA to forma wielokierunkowej pielęgnacji ciała- tu skupiamy się na indywidualnym dobrze preparatów do pielęgnacji ciała i twarzy.

Relaks rozpoczyna puchowa kołderka oczyszczająca ciało i przygotowująca do kolejnych etapów zabiegu. Następnie wykonywany jest wygładzający peeling, kolejno kwintesencja dobroci- czyli indywidualnie dobrane serum do potrzeb skóry i maska- kokon. Po aplikacji maski owijamy ciało folią, by wzmocnić działanie preparatu, na zakończenie wykonujemy odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety).

Zabieg zawiera: pianka obmywająca ciało + peeling cukrowy na ciało + serum  na ciało + maska kokon na ciało + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)

Czas trwania zabiegu - około 1.5 godziny.

SPA dla Dwojga - pakiet relaks i odprężenie w spa

Pakiet dla dwojga SPA - Relax i odprężenie

jest idealnym pomysłem na prezent, to najczęściej wybierany pakiet przez Naszych Klientów, którzy chcą podarować niebanalny i jednocześnie niekosztowny prezent.

Relaks i odprężenie odbywa się w blasku świec, przy sensualnej muzyce i pięknych aromatach…Obejmuje indywidualnie dobrane przez Kosmetologa zabiegi pielęgnacyjne wraz z odprężającym masażem twarzy szyi i dekoltu (dekolt Kobiety) na silnie skoncentrowanych preparatach znanych marek. Na zakończenie relaksujący masaż dłoni, który odpręży i ukoi.

Zabieg zawiera: indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety) + masaż dłoni

Czas trwania zabiegu - około 1 godziny.

ROMANTYCZNE CHWILE SPA
ROMANTYCZNE CHWILE SPA 700 zł 590 zł

Najbardziej ekskluzywny z naszych rytuałów SPA - Czekoladowa Delicja, z dodatkowym masażem twarzy, szyi i dekoltu (dekolt - Panie) dla dwóch osób.

Czas trwania - około 2 godziny.
Cena za dwie osoby.

AMBROZJA ZMYSŁÓW
AMBROZJA ZMYSŁÓW900 zł 790 zł

Najbardziej ekskluzywny z naszych rytuałów SPA - Czekoladowa Delicja; kompleksowy zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry, wraz z masazem twarzy, szyi i dekoltu (dekolt - Panie), a na zakończenie masaż dłoni.

Czas trwania - około 3,5 godziny.
Cena za dwie osoby.

POPOŁUDNIE W SPA
POPOŁUDNIE W SPA280 zł 250 zł

Kojąca chmurkowa pianka obmywająca ciało, intensywnie wygładzający peeling całego ciała wraz z odprężającym masażem twarzy, szyi i dekoltu (dekolt - Panie).

Czas trwania - około 1 godziny.
Cena za dwie osoby.

PRZYJACIÓŁKI W SPA
PRZYJACIÓŁKI W SPA700 zł 590 zł

Najmocniejszy (intensywnie działający) z Naszych Rytuałów - Kawowe Przebudzenie, wraz z masażem twarzy, szyi i dekoltu. Na zakończenie masaż dłoni lub stóp oraz rozgrzewające termorękawice.

Czas trwania - około 2 godziny.
Cena za dwie osoby.

RELAKS W SPA
RELAKS W SPA450 zł 400 zł

Puchowa kołderka oczyszczająca ciało, wygładzający peeling całego ciała, serum i maska - kokon na całe ciało. Na zakończenie odprężający masaż twarzy, szyi i dekoltu (dekolt - Panie).

Czas trwania - około 1,5 godziny.
Cena za dwie osoby.

RELAKS I ODPRĘŻENIE W SPA
RELAKS I ODPRĘŻENIE W SPA380 zł 320 zł

Indywidualnie dobrany przez kosmetologa kompleksowy zabieg pielęgnacyjny wraz z odprężającym masażem twarzy szyi i dekoltu (dekolt - Panie). Na zakończenie kojący masaż dłoni.

Czas trwania - około 1 godziny.
Cena za dwie osoby.