Wybrany Rytuał SPA dla dwóch osób
Wygasa
SPA dla dwóch osób

Wszystkie
rytuały w naszym SPA

są dostępne również w wersji dla dwojga! Wraz z bliską Ci osobą możecie skorzystać z możliwości wspólnego wykonania zabiegu w tym samym czasie w jednym gabinecie zabiegowym. Rytuały częściowo wykonywane są przez 2 specjalistów jednocześnie, dzięki czemu możecie wspólnie doświadczać cudownych, głęboko odprężających masaży połączonych z dodatkową pielęgnacją skóry.

Rytuały SPA dla dwojga w naszym gabinecie we Wrocławiu

Nastrojowa muzyka, sensualne zapachy, blask świec – to wszystko sprawia, że odcinacie się od codzienności i możecie rozkoszować się celebracją wspólnego czasu relaksu i odprężenia. W naszym menu znajdziesz zarówno rytuały obejmujące masaż i pielęgnację, a także intensywnie relaksujące masaże, które są dostępne osobno.

  • Rytuał Mleczna Kraina - łagodzący rytuał dla wymagającej skóry suchej lub wrażliwej,
  • Rytuał Czekoladowe Delicje- stymulujący rytuał przeznaczony dla osób, które potrzebują energii,
  • Rytuał Kawowe Przebudzenie - to odprężający rytuał o wielokierunkowym działaniu ujędrniającym, wysmuklającym i regenerującym,
  • Aromatyczny masaż czekoladowy – prawdziwa uczta dla zmysłów i głęboka relaksacja.
Spa dla dwojga

Zabiegi SPA dla dwojga Wrocław – niezapomniane chwile z partnerem

Wizyta w SPA we Wrocławiu to cudowny sposób, aby wspólnie z partnerem celebrować ważne dla Was chwile, np. zaręczyny, rocznicę ślubu, urodziny, pojawienie się dziecka, walentynki i inne okazje. To także świetna okazja, aby spędzić ze sobą trochę czasu, uciekając od codziennej gonitwy.

Zabierz ze sobą do SPA we Wrocławiu osobę, która jest dla Ciebie ważna!

Wspólny relaks dla mamy i córki, a może spotkanie z dawno niewidzianą przyjaciółką, z którą przecież macie tak wiele do omówienia? Wizyta w SPA to zmysłowe doświadczenia dla ciała i duszy, ale również okazja do niezapomnianego spotkania w wyjątkowym otoczeniu!

Dla wszystkich naszych Gości mamy w prezencie miłą, słodką i aromatyczną niespodziankę!

Podaruj na prezent bon do SPA

Podaruj
na prezent bliskiej Ci osobie

Wybrany rytuał dla dwojga to wspaniały prezent dla osób, które szukają wspólnych chwil oraz relaksu połączonego z dużą dawką energii! Wybierz dla siebie lub podaruj w prezencie bliskim osobom, na których Ci zależy!

Blask świec, nastrojowa muzyka i aromatyczne zapachy gwarantują, że rytuał w naszym SPA we Wrocławiu to wspaniała uczta nie tylko dla ciała, ale również dla zmysłów! 

KUP ONLINE

SPA Wrocław

Poczucie Piękna Day SPA to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Kontakt

Poczucie Piękna,
DAY SPA 

Al. Armii Krajowej 4b/5
50-541 Wrocław
+48 604-79-78-75

recepcja@poczuciepiekna.pl

Social Media

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 20:00

Sobota
09:00 - 16:00

Niedziela
nieczynne