Bon upominkowy - wyjątkowy prezent

Bon upominkowy - wyjątkowy prezent

Wygasa
Bon Voucher do SPA we Wrocławiu

Voucher do SPA we Wrocławiu
– wymarzony pomysł na prezent!

Dzisiejsze tempo życia odbija się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. W wirze codziennych obowiązków ciężko samemu znaleźć czas na chwilę niezbędnego przecież relaksu. Podaruj ważnej dla Ciebie osobie wyjątkowy prezent – voucher do SPA we Wrocławiu, który wykorzysta w dowolnym, dogodnym dla siebie terminie!

Wizyta w SPA to nie tylko relaks i zasłużony odpoczynek. Nasi doświadczeni specjaliści zadbali o to, aby każda wizyta była cudownym doświadczeniem, ale również wspomagała skórę w walce z kluczowymi problemami estetycznymi.

Nasze rytuały SPA na prezent zostały stworzone w oparciu o prestiżowe, bardzo skuteczne, naturalne kosmetyki, które wpisują się w naturalny rytm naszego organizmu, jednocześnie wzmacniając jego naturalne zdolności regeneracyjne.

Voucher do SPA – wyciszamy i dodajemy energii!


Nieustanne zmęczenie często wynika z nadmiaru bodźców, które atakują nas obecnie właściwie w każdej chwili. Wizyta w SPA we Wrocławiu pomaga się wyciszyć, ale również zyskać nowe pokłady energii! Nastrojowa muzyka, sensualne zapachy, blask świec – to wszystko sprawia, że odcinamy się od świata, naszych zmartwień i problemów, a koncentrujemy się na tym, co najważniejsze – na swoich odczuciach, pragnieniach i potrzebach.

Podróż w głąb siebie, chwile nastrojowego wyciszenia, odprężający masaż…

Pozwalają nam zresetować ciało i umysł, nabrać nowej energii do działania!

SPA Wrocław na prezent – dla kogo będzie to najlepszy wybór?


Voucher do SPA we Wrocławiu to wymarzony prezent dla każdego, kto potrzebuje chwili relaksu i profesjonalnej pielęgnacji. Chcesz sprawić swojej drugiej połówce miłą niespodziankę z okazji urodzin, święta kobiet, mężczyzn czy w ramach odpoczynku po przedświątecznej gonitwie lub innych intensywnych okresach? A może szukasz prezentu dla innej, ważnej dla siebie osoby, np. mamy, babci, siostry, córki lub przyjaciółki? Postaw na voucher SPA!

Image

Wymarzony sposób spędzenia czasu z bliską osobą!


W naszym SPA we Wrocławiu dysponujemy gabinetem zabiegowym, w którym możemy przyjąć jednocześnie dwie osoby. To świetny sposób na doświadczenie cudownych chwil dla par, sióstr, mamy i córki lub przyjaciół. Chcecie porozmawiać, a może spędzić wspólnie czas w atmosferze wyciszenia? Nasi specjaliści zadbają o to, żeby sprostać Waszym wymaganiom.

SPA Wrocław – voucher dla pracowników


Wizyta w naszym Day SPA we Wrocławiu to również świetny sposób docenienia pracowników. Po intensywnym okresie w firmie warto zadbać o to, żeby zespół zregenerował siły. Wyróżnić osoby, które miały największy wkład w sukces firmy. Pokazać im, że doceniamy ich zaangażowanie!

Voucher do SPA we Wrocławiu – jak wybrać odpowiedni prezent?

Zastanawiasz się, co wybrać? Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać prezent,

który sprawi największą przyjemność ważnej dla Ciebie osobie.

Skontaktuj się z nami!

Podaruj na prezent bon do SPA

Podaruj
na prezent bliskiej Ci osobie

Voucher do SPA to wspaniały prezent dla osoby, która szuka relaksu połączonego z dużą dawką energii! Wybierz dla siebie lub podaruj w prezencie osobie, na której Ci zależy!

Blask świec, nastrojowa muzyka i aromatyczne zapachy gwarantują, że zabiegi w naszym SPA we Wrocławiu to wspaniała uczta nie tylko dla ciała, ale również dla zmysłów! Każdy Gość otrzymuje od nas dodatkowo miłą, słodką i aromatyczną niespodziankę!

KUP ONLINE

SPA Wrocław

Poczucie Piękna Day SPA to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach, zregenerujesz ciało i umysł, a także zadbasz o swoją skórę z pomocą najskuteczniejszych, naturalnych kosmetyków. Gabinet SPA we Wrocławiu powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości chętnie wybierających zabiegi, które oprócz właściwości terapeutycznych zapewniały możliwość zaznania relaksu w nastrojowym otoczeniu.

Kontakt

Poczucie Piękna,
DAY SPA 

Al. Armii Krajowej 4b/5
50-541 Wrocław
+48 604-79-78-75

recepcja@poczuciepiekna.pl

Social Media

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 20:00

Sobota
09:00 - 16:00

Niedziela
nieczynne