Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Oferty specjalne

Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalnie opracowanych ofert dla klientów indywidualnych oraz dla firm:

 • Dla klientów indywidualnych.Indywidualna Karta Pielęgnacyjna – jest wydawana bezpłatnie już po pierwszej wizycie i upoważnia do 50% zniżki na dowolny siódmy zabieg.

  “Podarunek Piękna” – eleganckie zaproszenie proponowane jako niebanalny prezent dla Bliskiej Osoby. Osoba obdarowana może skorzystać z usług kosmetycznych o wartości nie przekraczającej kwoty wymienionej w zaproszeniu. Istnieje możliwość dopłaty do wykupionej Karty Prezentowej w przypadku chęci skorzystania z zabiegu lub dodatkowych zabiegów o wartości przekraczającej kwotę na wykupionej Karcie Prezentowej.

  “Podarunek Piękna” można wykupić na dowolną kwotę lub na dowolny zabieg czy pakiet Spa. Karta Prezentowa jest ważna 6 miesięcy. W przypadku wykupienia “Podarunku Piękna” na zabieg, który jest w danym miesiącu w promocji (tzw. bon promocyjny) jest on ważny w miesiącu promocji oraz w przypadku braku wolnych terminów na zabiegi jego ważność jest przedłużana maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu promocji. W późniejszym terminie bony promocyjne tracą ważność.

  “Podarunek Piękna” można zakupić bezpośrednio w salonie (płatność gotówkowa lub kartą płatniczą) lub przez e-mail (płatność przelewem).

 • Dla firm.Proponujemy wykupienie u nas luksusowych zaproszeń upoważniających do skorzystania z oferty usług “Wyspy Piękna”. Przygotowaliśmy korzystne rabaty i dogodne formy płatności. Rabaty ustalamy indywidualnie od 10 do 30 %, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje współpracy.
  Organizujemy również spotkania dla firm pod hasłem “Dzień Piękności” adresowane dla pracowników lub dla Państwa klientów. Zaproponujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy, masaże relaksująco-odstresowujące, pielęgnację dłoni i stóp, makijaże.
  Zajmiemy się również kateringiem, zadbamy o wyjątkową, wyszukaną oprawę spotkania, niepowtarzalny klimat, a przede wszystkim całkowity relaks i poczucie dopieszczenia naszych gości.
  Pomożemy w wykreowaniu pozytywnego wizerunku Państwa firmy.
  Kontakt telefoniczny: 071-783-30-05, 697-44-44-22,
  lub email (kliknij tutaj)

_DSC0003_big _DSC0004_big _DSC0013_big DSC_9188a 16_SoinCabine2_m