Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Piękne stopy

W naszej wrocławskiej ofercie znajdziesz szeroką gamę zabiegów kosmetycznych na stopy. Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze zabiegi pielęgnacyjne i upiększające wykonywane przez doświadczonych ekspertów przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków. Wszystko po to, aby poprawić kondycję jednej z najważniejszych części naszego ciała.

Wybierz i zamów zabieg na stopy:

Pedicure klasyczny – wykonywany frezarką z wbudowanym odciągaczem pyłu z odświeżającą kąpielą stóp oraz odżywczą maską na stopy.

 Pedicure Spa de Lux  – wyszukany pedicure połączony z luksusową rozpieszczającą zmysły pielęgnacją stóp. Na powitanie odświeżająca aromatyczna kąpiel, następnie kosmetyczka rozpoczyna pedicure frezarką z wbudowanym odciągaczem pyłu (to czyni pedicure bardziej higienicznym i komfortowym). Sterylność zabiegu zapewnia sterylizator, jednorazowe nakładki na frezy.  Pedicure Spa de Lux to chwile nie tylko intensywnej pielęgnacji, ale również czas odpoczynku, chwile na przeglądnięcie prasy z naszej biblioteczki.

 Pedicure hybrydowy (trwały) – ok. 2 h – jest to połączenie pedicure BASIC wykonywanego frezarką z odciągaczem pyłu oraz malowania paznokci jednym kolorem trwałego lakieru hybrydowego.
Zalety lakieru hybrydowego:
– trwałość ok. 2-3 tygodnie,
– nieskazitelny wygląd bez odprysków, zarysowań i zmatowienia,
– lakier jest od razu suchy, po zabiegu nie trzeba czekać aż lakier wyschnie i nie obawiamy się zarysowania,
– paznokcie wyglądają naturalnie jak pomalowane klasycznym lakierem,
– idealne rozwiązanie przed urlopem.

 

Stosujemy wysokiej jakości lakiery, do wyboru ponad 100 różnych kolorów lakierów, najnowsze kolekcje.