Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Spotkanie w SPA

Zastanawiacie się gdzie spotkać się z przyjaciółmi, znajomymi lub koleżankami. Może w kawiarni czy w restauracji jak poprzednio?
Tym razem będzie inaczej. Zapraszamy na spotkanie do naszego salonu!
A może szukasz miejsca na Wieczór Panieński, urodziny, imieniny lub po prostu na Babskie Popołudnie? Nasze rozwiązanie to połączenie zabiegów kosmetycznych i spotkania przy kawie. Zaplanujemy różne programy i zabiegi kosmetyczne (gotowe z naszej oferty lub stworzymy pakiety zabiegów specjalnie dla Państwa), przygotujemy wyszukany słodki poczęstunek, aromatyczną kawę, soki i paterę owoców. Takie menu dołączane jest gratis do zabiegów kosmetycznych.
Cały nasz salon będzie do wyłącznej Państwa dyspozycji tak, aby poczuć się swobodnie, porozmawiać przy spokojnej muzyce, intensywnie zadbać o swoją skórę, a jednocześnie wypocząć.
Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby czas zabiegów i całe spotkanie wprawiło w dobry nastrój i pozwoliło na relaks poza czasem.

Szczegóły spotkania (ilość osób, zaplanowanie zabiegów i pakietów oraz słodkiej niespodzianki) do ustalenia drogą mailową: kliknij tutaj.

DSC_01391