Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Oferty specjalne

Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalnie opracowanych ofert dla klientów indywidualnych oraz dla firm:

  • Dla klientów indywidualnych – Indywidualna Karta Pielęgnacyjna – jest wydawana bezpłatnie już po pierwszej wizycie i upoważnia do zniżki na kolejny zabieg.”Podarunek Piękna” – eleganckie zaproszenie proponowane jako niebanalny prezent dla bliskiej osoby. Osoba obdarowana może skorzystać z usług kosmetycznych o wartości nie przekraczającej kwoty wymienionej w zaproszeniu. Istnieje możliwość dopłaty do wykupionej Karty Prezentowej w przypadku chęci skorzystania z zabiegu lub dodatkowych zabiegów o wartości przekraczającej kwotę na wykupionej Karcie Prezentowej.
  • Dla firm – proponujemy wykupienie u nas luksusowych zaproszeń upoważniających do skorzystania z oferty usług. Przygotowaliśmy korzystne rabaty i dogodne formy płatności. Rabaty ustalamy indywidualnie od 10 do 30 %, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje współpracy.
    Zaproponujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy, masaże relaksująco-odstresowujące, pielęgnację dłoni i stóp, makijaże.Pomożemy w wykreowaniu pozytywnego wizerunku Państwa firmy.
    Kontakt telefoniczny: tel. 604-79-78-75
    lub email (kliknij tutaj)

CENNIK

    16_SoinCabine2_m