Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Wydarzenia

KWIECIEŃ 2016
Pragnę podziękować za nasz kolejny wspólny rok. To już minęło 16 lat. Ubiegły rok był czasem wielu zmian, nowości i szkoleń. Dziękuję z całego serca za zaufanie do nas, za wszystkie dowody sympatii oraz pomoc w ciągłym rozwoju. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, dziękuję tym, którzy są z nami od lat oraz tym, którzy odwiedzili nas dopiero pierwszy raz w tym roku.

To był naprawdę wyjątkowy rok.

Szczególnie dziękuję mojemu fantastycznemu zespołowi kosmetologów za zaangażowanie, pasję i wspólną pracę nad gabinetem. To dla mnie ogromnie ważne.

Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania

Jola Krystecka
Urodziny gabinetu 16 lat

Grudzień 2015 Otrzymałyśmy certyfikat LIDER BEZPIECZNEJ PRACY

Certyfikat IBM (Large)Certyfikat IBM 1 (Large)

Kwiecień 2015 Nasze kolejne urodziny, mamy już piętnaście lat 😉 . To dla mnie wyjątkowy dzień, bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie dzisiejsze życzenia, wiadomości, maile i piękne róże ( w moim ulubionym kolorze 😉 ). Dziękuję, że jesteście z nami, że znamy się już tyle lat. Obiecuję, że ten rok przyniesie kolejne nowe zabiegi i rozwiązania, będziemy dalej rozwijać się i wciąż uczyć. Zaczynamy 16 lat i już coraz nam bliżej do pełnoletności 😉 P.S. A torty były dziś dwa, jeden z malinami, a drugi z owocami i … szpinakiem 😉

31 Międzynarodowy Kongres LNE oraz Targi Kosmetyczne – Kraków kwiecień 2015 Kwiecień 2014Pragnę podziękować za nasz kolejny rok. To już 14 lat. Dziękuję z całego serca za zaufanie do nas, za tak wiele dowodów sympatii oraz pomoc w ciągłym rozwoju. Dziękuję wszystkim klientom i każdemu z osobna, tym wszystkim, którzy są z nami od samego początku oraz tym, którzy odwiedzili nas dopiero pierwszy raz. To był naprawdę dobry rok. Szczególnie dziękuję mojemu wspaniałemu zespołowi kosmetologów za troskę i zaangażowanie. To dla mnie ogromnie ważne. Dziękuję mojemu mężowi i synowi za to, że są przy mnie i zawsze mogę liczyć na ich wsparcie. Kolejny rok czas zacząć. tort

Wrocław Fashion Meeting – listopad 2013Po raz kolejny byliśmy jednym ze sponsorów Wrocław Fashion Meeting – największej imprezy modowej we Wrocławiu. wfm2013_1wfm2013_2 wfm2013_3

13 urodziny “Wyspy Piękna”Bardzo dziękuję za nasz wspólny rok. Ten czas przyniósł nam wiele nowości między innymi: masaż ciała kamieniami, urządzenie do radiofrekwencji RF, manicure japoński, nowe marki kosmetyków do pielęgnacji domowej, peeling z retinolem i inne. Obiecuję, że nadal będę bardzo dbała o rozwój gabinetu i jego klimat tak, aby był miejscem, do którego przychodzimy z przyjemnością i radością. Serdecznie dziękuję za zaufanie i pomoc w rozwoju oraz zmianach w gabinecie, za nasze wspólne 13 lat. Dziękuję wszystkim klientkom i klientom, którzy odwiedzają nas już kilkanaście lat oraz tym, którzy są z nami od niedawna. Bardzo dziękuję kosmetologom za zaangażowanie i prawdziwą pasję kosmetyczną każdego dnia. To mnie ogromnie cieszy! Na koniec dziękuję też mojemu mężowi i synowi, którzy zawsze we mnie wierzą i wspierają w moich pomysłach.

Zaczynamy kolejny rok w gabinecie

DSCF7401_s DSCF7408_s Impreza II Festiwal Kobiet – 8 marca 2013W Dniu Kobiet miałyśmy przyjemność uczestniczyć jako jeden ze partnerów i fundatorów nagród w II Festiwalu Kobiet zorganizowanym przez portal dlaLejdis.pl w Klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej. DSC_0795 Dwunaste Urodziny Salonu – kwiecień 2012Nasze kolejne urodziny! Dziękuję za wszystkie życzenia i ciepłe słowa, które do mnie dziś napłynęły. Bardzo się z nich cieszę, działają na mnie niezwykle motywująco i zachęcają do dalszych starań i rozwoju salonu. Dziękuję również mojemu mężowi za to, że zawsze mogę na niego liczyć, za jego pomoc i wsparcie w realizowaniu moich pomysłów gabinetowych. Obiecuję dołożyć wszelkich starań w kolejnym roku, aby gabinet wciąż się rozwijał i pomagał oraz sprawiał radość i przyjemność naszym klientom. Serdecznie pozdrawiam Jola Krystecka Listopad 2011 – trzecie urodziny portalu dlaLejdis.pl, Arkady Wrocławskie Najlepsze życzenia od “Wyspy Piękna” DSC_0269 XXI Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne Les Nouvelles Esthetiques & Spa Kraków, 15-16 maja 2010. Kolejny raz uczestniczymy w Kongresie Kosmetycznym, ciekawy program szkoleń, nowe techniki masaży. _DSC0545 _DSC0542 _DSC0513 _DSC0587 _DSC0615 22 kwietnia świętujemy nasze 10-te urodziny i zapraszamy na nasze urodzinowe niespodzianki.

Dziękuję za nasz kolejny, wspólny rok. Szczególnie pragnę podziękować za wszystkie dobre słowa oraz pomysły dotyczące zabiegów przesyłane do mnie. Dołożę wszelkich starań, aby kolejny rok przyniósł nam dalsze premiery kosmetyczne i wiele przyjemnych chwil błogiego odpoczynku podczas zabiegów.

Jola Krystecka _DSC0978 DSCN0773 DSCN0781 WALENTYNKI 2010. W tym roku już w sobotę gabinet wypełnił się zapachem róż, było nastrojowo i “walentynkowo”. Romantyczna oprawa zabiegów i spokojna muzyka dopełniały całości klimatu. _DSC0241_sm _DSC0268_sm Uczestniczyłyśmy w Targach Kosmetycznych i Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym – listopad 2009. DSCN0062_m Firmowe szkolenie marki Mary Cohr w naszym gabinecie – październik 2009. PA220093_m Dzień LawendowyJuż tradycyjnie zapraszamy na nasz Dzień Lawendowy 25 sierpnia. W tym dniu wszystkie zabiegi, pakiety, pedicure, manicure odbywają się w specjalnym klimacie wśród świeżej, naturalnej lawendy. Na zakończenie zabiegów lawendowa niespodzianka. Serdecznie zapraszamy. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i Targi Kosmetyczne – Maj 2009 DSC_0826_s UrodzinyDziękuję za nasze wspólne 9 lat, za zaufanie i pomoc w rozwoju gabinetu i naszych kosmetycznych pasji. Oglądam stare zdjęcia i doskonale pamiętam mój pierwszy gabinet sprzed lat. Te z Pań, które są naszymi klientkami od samego początku często też wspominają pierwsze zabiegi i naszą muzykę w gabinecie. Cieszmy się razem nadal przyjemnościami dbania o siebie, aksamitnymi kosmetykami, łagodną muzyką i pięknymi zapachami.

Serdecznie pozdrawiam

Jola Krystecka

DSC_0617_s fot

Arkady Wrocławskie 6-8 marca 2009W dniach 6-8 marca wzięliśmy udział w imprezie zorganizowanej w Arkadach Wrocławskich pod hasłem WEEKEND KOBIET. P3070021_m Dyplom od czasopisma URODA.Z radością informujemy, że otrzymaliśmy Dyplom od czasopisma URODA. Dziękuję wszystkim naszym klientom za to wyróżnienie i uznanie.

Jolanta Krystecka

P3010022_gal WALENTYNKI 2009W tym roku Walentynki upłynęły nam w romantycznym nastroju, oprócz muzyki, rozsypanych płatków czerwonych róż i specjalnej oferty zabiegów na wszystkich czekał słodki poczęstunek i lampka czerwonego wina. P2140014 17 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne – maj 2008 P5180008 Ósme urodziny gabinetu25 kwietnia świętujemy ósme urodziny gabinetu. Z tej okazji przygotowaliśmy prezenty-niespodzianki do zabiegów w tym dniu, wyjątkowy wystrój gabinetu, zapraszamy na nasz specjalnie przygotowany tort urodzinowy. Na wszystkie Karty Prezentowe kupione w tym dniu (na dowolny zabieg za wyjątkiem zabiegów promocyjnych) udzielamy 30% rabatu! P4250141 Odwiedziliśmy 16. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & SPA Kraków27 Października 2007 28102007058 28102007057 28102007056 DZIEŃ LAWENDOWY19 lipca 2007 zapraszamy do naszego salonu na „ Dzień Lawendowy”. Wszystkie zabiegi w tym dniu odbywają się w szczególnej atmosferze wśród kwiatów świeżej lawendy, płonących lawendowych świec, kojących aromatów. Specjalny lawendowy klimat powita Państwa już w naszej recepcji, a na zakończenie każdego zabiegu miły akcent – niespodzianka. Zapraszamy do naszego LAWENDOWEGO ŚWIATA. LUTY 2007 – UDZIAŁ W SZKOLENIU FIRMY MARY COHR W PARYŻU I ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYMI ZABIEGAMI.Paryskie spotkanie z aromaterapią Mary Cohr odbyło się w sercu Paryża w siedzibie firmy przy 1 rue de la Paix i trwało 2 dni. W trakcie szkolenia poznałyśmy właściciela firmy Jeana – Daniela Mondina, zapoznałyśmy się dokładnie z pełną ofertą kosmetyków firmy, najnowszym zabiegiem i urządzeniem, poznałyśmy centrum szkoleniowe. IMG_0224_s P2080068_s P2080061_s P2080047_s P2080038_s P2090112_s P2090094_s P2090097_s

Walentynki na Wyspie PieknaW dniu 14 lutego pakiet “Popołudnie dla Siebie” odbywa się w zupełnie szczególnej atmosferze: wśród świec, łagodnej spokojnej muzyki, świeżych kwiatów. Uzupełnieniem całości będzie lampka doskonałego wina oraz słodki poczęstunek. Pakiet ten to doskonały prezent dla bliskiej osoby, który z pewnością będzie zapamiętany na długo (pakiet po wykupieniu może być zrealizowany w dowolnym terminie). Szczegóły pakietu w cenniku dział pakiety. Na walentynki proponujemy również nasz nowy pakiet “Romantyczna inspiracja” czyli połączenie luksusowego masażu twarzy z pielęgnacją wygładzającą wokół oczu i różanym nastrojem. Na zakończenie świeża róża w prezencie do domu. Pakiety można wykupić na Kartę Prezentową, wręczyć na Walentynki, a osoba obdarowana może zrealizować pakiet lub zabieg w późniejszym, dogodnym dla siebie terminie ustalając go z nami telefonicznie.

LUTY 2007 – NASZE 7-ME URODZINY W lutym świętujemy 7 urodziny gabinetu. Z tej okazji cały miesiąc rozdajemy prezenty (do kompleksowych zabiegów oczyszczania algami, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz wszystkich zabiegów na ciało – patrz cennik zabiegi Piękne Ciało – Pełnia Harmonii i Relaksu) do wyboru: manicure klasyczny lub francuski, maska wygładzająca wokół oczu, pełna henna lub regulacja brwi. W dniu 28 lutego zapraszamy na nasz tort urodzinowy. W tym dniu wszystkie zabiegi odbywają się w zupełnie specjalnej atmosferze. Jej szczegóły niechaj zostaną dla Państwa niespodzianką.

HIT SALONU 2006Firma Mary Cohr otrzymała nagrodę Hit Salonu 2006 za zabiegi Spa Aromatique.

CATIOVITALZabieg Catiovital na okolicę oczu francuskiej marki Mary Cohr otrzymał w tym roku na jesiennych targach kosmetycznych salon 2004 nagrodę – HIT SALONU 2004 LOSOWANIE NAGRÓDPrzez cały grudzień trwa Wielkie Losowanie Nagród (jak tradycyjnie co roku), w którym biorą udział wszyscy, którzy odwiedzą w grudniu nasz salon i zdecydują się na dowolny zabieg kosmetyczny. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: zabiegi kosmetyczne Mary Cohr i Payot oraz luksusowe kosmetyki Mary Cohr.