Jesteśmy z Wami od 2000 roku

NICI BARB

Proponujemy innowacyjną metodę odmładzania i liftingu twarzy polegającą na zastosowaniu specjalnych nici, które wprowadzone w skórę wzmacniają ją i unoszą dając efekt natychmiastowego liftingu.

First Lift 2Generation to jeszcze szerszy zakres rozmiarów nici oraz jedyna na rynku, innowacyjna nić First Lift Barb z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanej igły, o ultra cienkiej ściance pozwala na umieszczenie w niej nici o dużej średnicy, dzięki czemu zabieg jest mniej inwazyjny, nowe nici są całkowicie bezpieczne dla organizmu, wchłaniają się do 7 miesięcy. Natomiast rezultaty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat.

Jak wygląda zabieg implantacji nici?

Nić First Lift Barb z mikroskopijnymi haczykami dwukierunkowo zbieżnymi umieszczana jest na ultra- cienkiej, sterylnej igle, przy pomocy której wprowadzana jest podskórnie w określone partie twarzy jedynie przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Właśnie haczyki nici umożliwiają osiągnięcie tak spektakularnego efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające podtrzymując tkanki podskórne. Po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny zaraz po zabiegu.

Sama technika wprowadzania nici opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, dlatego nie zmienia rysów twarzy gwarantując naturalny wygląd.

Zabiegowi nie towarzyszy ból ( odczuwalne są delikatne ukłucia ), nie ma również przeciwwskazań, by wrócić do codziennych czynności. Natomiast powstałe po wkłuciach zaczerwienienia ustępują po 3- 5 godzinach po zabiegu.

Zalety zabiegu:

  • natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat
  • szybki i bezbolesny zabieg
  • bezpieczeństwo zabiegu – brak nacięć i blizn
  • brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu
  • nici są całkowicie wchłaniane przez organizm
  • możliwość powtórzenia procedury
  • brak widoczności i wyczuwalności nici

Cena:
1 nić to koszt 450 zł. Podczas zabiegu zakłada się standardowo 4 nici.

Cennik zabiegów