Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Korekcja zmarszczek

Likwidacja i wypełnianie zmarszczek – Kwas hialuronowy (Teosyal®, Stylage ® Restylane®, Surgiderm®, Juvederm®,)

Kwas hialuronowy, który wiąże wodę w naskórku, naturalnie występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość, jędrność i młody wygląd.

Niestety, wraz z upływem czasu jego zawartość stopniowo zmniejsza się, wskutek czego skóra wysusza się, staje się delikatna, pojawiają się pierwsze zmarszczki, tkanki coraz bardziej wiotczeją, a policzki zapadają się. Kwas hialuronowy w postaci krystalicznie czystego żelu wygładza zmarszczki i fałdy lub modeluje kontury twarzy – przywraca naturalne piękno. Wiąże on wodę w skórze, wypełnia zmarszczki, co nadaje jej na nowo jędrność. Lekarz podczas konsultacji dobierze odpowiedni preparat do skóry pacjentki.

Przy pomocy kwasu hialuronowego można:

 • wypełnić zapadnięte policzki i złagodzić kontury twarzy
 • wygładzić zmarszczki szyi, dekoltu i dłoni
 • zredukować zmarszczki mimiczne na czole, pionowe zmarszczki wokół ust, oczu (“kurze łapki”) oraz fałdy nosowo-wargowe
 • unieść opadające kąciki ust
 • powiększyć i przemodelować kształt ust, jednocześnie nawilżając i ujędrniając ich delikatny naskórek
 • poprawić kształt brody, kontur żuchwy
 • ożywić i poprawić koloryt cery, nawilżyć skórę

Opis zabiegu:

Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża, okres karmienia piersią
 • Miejscowe infekcje skórne
 • Stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy
 • Niektóre choroby – autoimmunologiczne, nowotworowe, niewyrównana cukrzyca
 • Tendencje do powstawania bliznowców
zmar1 zmar2

Restylane Vital – głębokie nawilżenie skóry

Restylane Vital™ – HYDROBALANS – reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA™ (stabilizowany, kwas hialuronowy).
Żel ten :
– pobudza produkcję nowego kolagenu, który jest podstawowym budulcem skóry,
– w przypadku skóry wiotkiej przywraca jej utraconą elastyczność, skóra staje się jędrniejsza
– utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry,
– rewitalizuje i ujędrnia skórę, co daje efekt liftingu

Zabieg z użyciem RESTYLANE Vital® poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez co staje się gładsza. RESTYLANE Vital® jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt.

Restylane Vital™ to jedyny wypełniacz, który posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżanie skóry.

Restylane Vital™ stabilizowany kwas hialuronowy jest naturalnym wyborem dla osób w każdym wieku, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Pojedyncze zabiegi powinny być powtarzane dla podtrzymania efektu co 3-5 miesięcy.

Dedykowane obszary zabiegów to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Restylane® jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Ewidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach). Przeprowadzono z sukcesem i udokumentowano ponad 10 000 000 zabiegów z użyciem Restylane®.

Łatwość stosowania nowej klasy żelu NASHA™
Iniekcje Restylane Vital™ są bezbolesne i łatwe w wykonaniu. Przepływ żelu ze strzykawki do tkanek jest płynny i równomierny, nie powodując dyskomfortu podczas zabiegu.

Preparat znajduje zastosowanie w zabiegach obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w poprawie wyglądu dłoni.

Regularność zabiegów
Niepodważalną zaletą stosowania Restylane Vital™, podobnie jak i innych produktów linii Restylane®, jest długotrwałość efektów zabiegu.

Ideały piękna z czasem zmieniają się, tak jak i twarze pacjentów. Użycie naturalnych i bezpiecznych, biodegradowalnych produktów firmy Q-MED, daje gwarancję satysfakcji zarówno Pacjentom jak i wykonującym zabiegi lekarzom – specjalistom.

Ceny
– Restylane Vital™ 1 ml – 600 PLN
– Restylane Vital™ 2 ml – 1100 PLN

TEOSYAL REDENSITY I®- Nowa formuła odmłodzenia skóry

Zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Teosyal Redensity I® to ekskluzywna formuła połączenia kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej i zapewniają pełną ochronę antyoksydacyjną oraz niezwykłe efekty ujędrnienia.

Jak działa Teosyal Redensity I®?
Z wiekiem zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, tworzących nieregularną sieć. Teosyal Redensity I® dzięki kompatybilnemu działaniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, antyoksydantów i minerałów wyraźnie poprawia gęstość oraz nawilżenie skóry. W efekcie staje się ona gładka i odzyskuje zdolność do odbijania światła, przywracamy skórze blask, gładkość i jakość skóry.

Opis zabiegu:
Zabieg wykonuje się po uprzednim znieczuleniu. Polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Zalecane są 3 sesje co 3 tygodnie. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Cennik zabiegów

SYNTHESE-REDENSITY-GB.PDF-page-001