Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Masaże ciała

Podczas masażu zamknij oczy, zapomnij na chwilę o codzienności i sprawach do załatwienia. Niech ten czas będzie spokojem i odpoczynkiem tylko dla Ciebie.

Zapraszamy na nasze relaksujące aromatyczne masaże całego ciała.

Masaż “Tropikalny Relaks”

Łagodny masaż całego ciała zmniejszający napięcie i stres, głęboka relaksacja. Spokojny, relaksujący masaż olejkiem pomarańcza z nutą wanilii lub olejkiem Owocowy Koktajl. Unoszące się wokół piękne aromaty i palące się w wielu miejscach świece oraz przyciemnione światło przenoszą nas w Sferę Spokoju i Dobrego Samopoczucia, pozwalają poczuć atmosferę tropikalnych wakacji w miejscach, gdzie lato nigdy się nie kończy. Towarzysząca profesjonalna muzyka relaksacyjna rzeczywiście pogłębia cały nastrój.
Masaż można również wykupić na prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia PODARUNEK PIĘKNA.

Masaż może być poprzedzony wybranym peelingiem w cenie specjalnej – 40 zł (cena regularna peelingu całego ciała to 80 zł). Prosimy o zgłoszenie chęci wykonania peelingu ciała podczas rezerwacji terminu na masaż.

Masaż “Czekoladowe Specialité”

Odżywczo-relaksujący masaż całego ciała przyjemnie ciepłą maską czekoladową. Przytulny i ciepły klimat współtworzą: aromaty (pomarańcza, wanilia lub cynamon), palące się w wielu miejscach świece oraz spokojna muzyka np. jazz, chillout. Rytuał rozpoczyna się polewaniem ciała pyszną czekoladą, a kończy czekoladowym poczęstunkiem. Słodki, rozpieszczający masaż w sam raz na szare i zimne dni.

Masaż można wykupić na prezent w formie eleganckiego zaproszenia PODARUNEK PIĘKNA.
Masaż może być poprzedzony cukrowym peelingiem czekoladowym w cenie specjalnej – 40 zł (cena regularna peelingu całego ciała to 80 zł). Prosimy o zgłoszenie chęci wykonania peelingu ciała podczas rezerwacji terminu na masaż.

Masaż aromatyczną świecą

Ciepły, wybitnie rozpieszczający masaż całego ciała wykonywany odżywczymi olejkami w postaci mocno aromatycznej świecy. Otulimy Twoją skórę bogactwem składników regenerujących i urzekającymi zapachami. Świece dostępne są w różnych wariantach zapachowych.

04_BienEtre2