Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Makijaż permanentny

Zapraszamy na makijaż permanentny Conture Make-up firmy Long-Time-Liner. Makijaż permanentny wykonywany metodą tej firmy jest numerem jeden na świecie, najbardziej bezpieczną i najbardziej precyzyjną metodą co potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Nasz gabinet współpracuje z doświadczoną linergistką Agnieszka Zielińską specjalizującą się w makijażu permanentnym już od 10 lat, która posiada certyfikat marki Long-Time-Liner. Zabiegi odbywają się w określone dni.

mak1

Zapraszamy na:

BRWI – Symetria i charakter

Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża nastrój i może nawet sprawić, że wyglądamy młodziej i pogodniej. Nierówne, przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania brwi można idealnie odtworzyć lub nadać nowy kształt przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i symetrii całej twarzy.

NOWOŚĆ ! METODA PIÓRKOWA ( WŁOSKOWA )

Atuty tej metody:
– gwarantuje niezwykle naturalny i estetyczny wygląd brwi
– brwi pokryte barwnikiem wyglądają identycznie jak te naturalne
– podczas zabiegu minimalny ból i opuchlizna
– bezpieczeństwo i stuprocentowa sterylność.

Metoda piórkowa wykorzystywana w makijażu permanentnym polega na wykonywaniu pojedynczych kresek. Pozwala to różnicować pojedyncze włoski i nadawać im pożądaną grubość imitując naturalną linię wzrostu włosa co w efekcie końcowym warunkuje ich ultra naturalny wygląd. To wybitnie indywidualna metoda kształtowania brwi.

mak2

OCZY – wyrazistość i głębia

Nareszcie kreska nie rozciera się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Makijaż permanentny oczu sprawia, że rzęsy wydają się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Kreska górna optycznie pogrubia rzęsy oraz nadaje kształt natomiast dzięki dolnej kreseczce możemy uzyskać delikatne zacienienie oraz powiększenie oka.

mak3

USTA – idealny kształt i kolor

Idealnie ukształtowane usta oraz perfekcyjnie dobrany kolor to obok naturalności i kobiecości nasza główna zasada. Makijaż ust nadaje świeżości oraz pewności siebie. Kształt ust dobierany jest na postawie życzeń klientki oraz naszej sugestii kierując się kryteriami naturalności oraz kobiecości. Można wykonać makijaż ust na trzy sposoby.

 • Idealnie ukształtowane pełne usta, pełne wypełnienie
 • Drugi to kontur z zacienieniem – namalowanie konturu z delikatnym zacieniowaniem przy konturze.
 • Trzeci to kontur – namalowanie samego konturu ust.

Wskazania do zabiegów:

 • Masz dość poprawiania makijażu,
 • Chcesz mieć zawsze piękne nieskazitelnie pomalowane usta bez obaw przed rozmazaniem i efektem “nadjedzonej” pomadki
 • Chcesz wyglądać pięknie każdego dnia i o każdej porze,
 • Rano wyglądasz blado i mało wyraziście,
 • Zależy ci na subtelnym makijażu na basenie lub urlopie,
 • Uprawiasz sporty wodne,
 • Rano brakuje ci czasu na wykonanie makijażu,
 • Masz problemy ze wzrokiem,
 • Planujesz dłuższy pobyt w szpitalu,
 • Masz rzadkie rzęsy i brwi lub na skutek urazu, blizny, regulacji brakuje ich
 • Jesteś zapracowana, a chcesz wyglądać wyjątkowo niezależnie od okoliczności.

A może cierpisz z powodu niedoskonałości urody w postaci nierównych konturów, brak symetrii? Potrzebujesz wyretuszować blizny, przebarwienia?

Conture Make up polecamy w każdym wieku, bez ograniczeń.

Ten rodzaj makijażu nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury stąd bardzo ważne jest dobranie barwników, w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża,
 • Czynna infekcja skóry,
 • Cukrzyca,
 • Łuszczyca,
 • Opryszczka czynna,
 • Stosowanie leków sterydowych.

Z upływem lat dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika, średnio 20% rocznie. Przy bardzo słabo wysyconych makijażach barwnik będzie szybciej niewidoczny, co należy uwzględniać przy wyborze kolorystyki.

Co trzeba wiedzieć?

PRZED ZABIEGIEM

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia preferencji dotyczących kształtu i koloru. Przed wykonaniem pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny, który pozwoli klientce zobaczyć zbliżony efekt końcowy. Zawsze pod uwagę brane są takie kryteria jak symetria, kształt, naturalny kolor oraz przyzwyczajenia klientki.

ZABIEG

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia, ale jest to normalne, a objawy szybko ustępują. Dyskomfort związany z bólem niwelują specjalistyczne, nowoczesne kremy znieczulające, które redukują przykre doznania prawie do zera. Już następnego dnia po zabiegu można się śmiało pokazać w pracy, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie.

PO ZABIEGU

W 2-3 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, stąd bardzo ważne jest stałe nawilżanie specjalnym kremem lub maścią o nazwie Solcoseryl. W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie blednie o 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu zabarwienie jest wyjątkowo intensywne, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo naturalnego.

W przypadku osób z tendencją do opryszczki zalecane jest zażywanie leków antywirusowych Heviran oraz maści Zovirax w celu zabezpieczenia konturu ust przed nadmiernym złuszczeniem oraz wydłużonym okresem gojenia. Przez pierwsze dni po zabiegu nie należy się opalać i korzystać z sauny. Metoda ta nie powinna być stosowana w ciąży, w czasie infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę, cukrzycę i przyjmujących leki sterydowe.

Do 8 tygodni po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeżeli korekta nie zostanie wykonana, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Korekta I jest oczywiście bezpłatna, pod warunkiem że zostanie wykonana do 8 tygodni po zabiegu. Termin korekty rezerwujemy bezpośrednio po zabiegu.

Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu oraz przestrzeganie terminów korekt gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.

Cennik:
 • Brwi – metoda klasyczna – 600 zł, metoda piórkowa – 800 zł NOWOŚĆ !
 • Kreski górne – 350 zł
 • Kreski dolne – 250 zł
 • Usta: kontur – 300 zł, kontur z cieniowaniem – 600 zł, pełne wypełnienie – 800 zł
 • Rozświetlenie nad ustami Lip light – 200 zł

W cenę wliczona jest korekta do 8 tygodni od zabiegu.

Metamorfozy:

mak_page1

mak_page4

mak_page5