Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Kosmetyki

BA_MCSeulORQ_369QMary Cohr – luksusowe francuskie kosmetyki profesjonalne powstające w najnowocześniejszej we Francji fabryce o standardzie farmaceutycznym, skoncentrowane opatentowane esencje roślinne i Koncentrat Życia Komórkowego. Ponadto pełna gama kosmetyków przedłużających efekt zabiegu gabinetowego do pielęgnacji domowej.

logo I LIsabelle Lancray – wyjątkowy świat francuskich zapachów, aksamitnych konsystencji, bezpieczne receptury również dla skór wrażliwych i naczynkowych.

Logo PurlesPurles – francuska marka specjalizująca się w rytuałach Spa twarzy oraz ceremoniach Spa całego ciała o zniewalających wprost zapachach. Kompleksowa pielęgnacja również w postaci kosmetyków domowych przedłużających efekt uzyskany w gabinecie. Czysta przyjemność i radość w pielęgnacji twarzy i ciała.

Mediderma logoMediDerma – marka o dermatologicznym rodowodzie, peelingi medyczne, medyczne preparaty kondycjonujące skórę dojrzałą, cerę z trądzikiem pospolitym i różowatym, przebarwieniami, rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, nadmierną produkcją sebum itd. Kompleksowe rozwiązania nowoczesnej kosmetologii.

OPI logoOPI – światowy lider na rynku profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp, ogromny wybór lakierów z przeróżnych kolekcji, niebanalne kolory i nazwy lakierów. Pielęgnacja i lakiery OPI często goszczą na dłoniach gwiazd i na premierach filmów ( „Piraci z Karaibów”, „Chicago”, „Shrek” i wiele innych ). Kultowe już kolory np. „Big Apple Red” czy „Malaga Wine”.

logo DepileveDepileve – od 25 lat lider depilacji, bogactwo przeróżnych wosków ( również dla skóry bardzo wrażliwej ) oraz pełna pielęgnacja przygotowująca do depilacji oraz podepilacyjna.

4.1.1