Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Nawilżanie

SES 1Hidraderm Hyal
Krem Do Twarzy

Preparat przeznaczony jest do cery suchej i odwodnionej, również bardzo wrażliwej ze względu na czynniki zewnętrzne (suche powietrze, mróz, detergenty) i wewnętrzne (starzenie, atopia) oraz przez zabiegi estetyczne (pilingi, zabiegi laserem, mikrodermabrazja) lub dermatologiczne (kortykoidy, retinoidy). W składzie kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, kwas hialuronowy o niskiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej zamknięty w liposomach. Nasz bestseller.

Sesderma Hidraderm serumHIDRADERM HYAL
SERUM LIPOSOMOWE

Intensywna pielęgnacja nawilżająca i przeciwstarzeniowa w formie lekkiego serum. Codziennie nawilżanie twarzy. Kwas hialuronowy, ceramidy, niezbędne kwasy tłuszczowe, fitosfingozyna, liposomy retinolu i retinaldehydu w niskich stężeniach, które zapewniają wysoką tolerancję i możliwość używania przez cały rok.

Sesderma HidroaloeHidraloe
Nawilżający Krem Do Twarzy

Dzięki zawartości aloesu posiada właściwości nawilżające, łagodzące i regenerujące. Ponadto działanie nawilżające i ochronne zwiększają zawarte w produkcie bisabolol oraz wąkrota azjatycka. Wąkrota azjatycka pobudza fibroblasy do produkcji kolagenu, dzięki czemu ma działanie ujędrniające i poprawiające elastyczność skóry. Bisabolol koi i odświeża. Masło shea posiada wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowy, oleinowy, palmitynowy i stearynowy), które sprzyjają jego wyjątkowemu działaniu przy kontakcie ze skórą i działają na nią zmiękczająco.