Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Sesderma

sesderma-logoSesderma jest profesjonalnym laboratorium, które specjalizuje się przede wszystkim w zaawansowanych dermokosmetykach, będących odpowiedzią na problemy kobiet i mężczyzn związane z pielęgnacją skóry. Ponad 20-letnie doświadczenie, wysoka jakość produktów oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii pozwolił firmie na stworzenie wielu wiodących produktów, które uważane są dziś za awangardę w dziedzinie dermatologii.

Od początku lat 90. marka Sesderma wprowadziła na rynek wiele preparatów, które są uzupełnieniem leczenia farmaceutycznego i pomagają m.in. w przypadku trądzika pospolitego i cery łojotokowej, trądzika różowatego i cery naczynkowej, w leczeniu przebarwień, w kuracjach i programach przeciwstarzeniowych. Marka proponuje dermokosmetyki m.in. z witaminą C, retinolem, kwasem glikolowym, migdałowym, azelainowym, koktajle antyoksydantów oraz wiele linii przeciwstarzeniowych. Dermokosmetyki są znakomitym przedłużeniem zabiegów gabinetowych np. peelingów kwasowych i pozwalają na bardzo intensywną, skuteczną pielęgnację domową.

Sesderma uważana jest za jedną z niewielu firm gwarantujących dostęp do tak kompleksowej oferty w zakresie estetyki skóry i dermatologii.