Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Linia Odżywcza

VitalEssencesDryVital Essences Dry / Nutritionless Skin
Esencja Witalizujaca do Skóry Suchej

Głęboka pielęgnacja skóry. Preparat dzięki zawartości w 100% naturalnych olejków esencjonalnych reaktywuje witalność skóry, jej funkcje odżywienia i zwiększa aktywność komórek. Przywraca miękkość i komfort skóry dzięki Kompleksowi Odżywczemu Mary Cohr. Zawiera Olejki Esencjonalne z Szałwii, Lawendy i Rozmarynu oraz Pro Oxygen® i Olejek z Pestek Malin.

InstantSoothingCreamInstant Soothing Cream
Błyskawiczny Opatrunek Biologiczny

Krem ten „zachwyci” nawet najbardziej suchą skórę, błyskawicznie i głęboko ją odżywiając. Polecamy również dla cery wrażliwej jako prawdziwy biologiczny opatrunek na podrażnienia. Może być nakładany na skórę z wszystkimi typami podrażnień (słońce, zimno, poparzenia, łuszczenie się skóry), by łagodzić i pomóc jej szybko wrócić do świetnej kondycji. Zawiera Olejki Esencjonalne z Orzechów Makadamia, Kamelii i Tymianku. To jeden z naszych bestsellerów.

NutriZenCreamNutriZen Cream
Krem Intensywnie Odżywczy

Krem polecany nie tylko cerze ubogiej lipidowo, ale także zestresowanej. Ma podwójne właściwości pielęgnacyjne – „Nutri” oraz „Zen” . Zewnętrznie zabezpiecza skórę przed szkodliwym działanie czynników atmosferycznych, uzupełnia niedobory niezbędnych składników odżywczych. Wewnętrznie – wycisza skórę, eliminuje skutki wywołane stresem i rewitalizuje. Po stosowaniu preparatu skóra odzyskuje blask, jest nawilżona, promienna i jedwabiście gładka.
Zawiera: ekstrakt z lotosu, pro-ceramidy, olejek z pestek malin, ekstrakt z kamelii. Najnowsza generacja kremów odżywczych!

NutriZenMaskNutriZen Mask
Maska Intensywnie Odżywcza

Potrzebujesz tylko 10 minut, aby uzyskać miękką, świeżą i promienną cerę. Dzięki wysokiej zawartości olejków esencjonalnych, maska natychmiast likwiduje uczucie napięcia i zmęczenia. Ekstrakt z lotosu oraz Masło Shea pozostawiają skórę gładką jak jedwab i przywracają jej komfort oraz piękno. Po jednej aplikacji znikają ogniska przesuszeń na skórze i znika uczucie nadmiernego ściągnięcia.