Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Linia Na Okolicę Oczu

Eye ContourActi–SerumEye Contour Acti – Serum
Aktywne Serum na Okolicę Oczu

Naturalna regeneracja komórek, która redukuje zmarszczki i linie wokół oczu oraz opóźnia ich powstawanie, poprzez neutralizację wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie. Zawiera roślinne DNA i Żeń – szeń. Polecamy na pierwsze zmarszczki.

EyeFreshEye Fresh
Drenujący Krem na Okolicę Oczu

Doskonały produkt dla kobiet i mężczyzn na zmęczoną, opuchniętą okolicę oczu. Dzięki ekstraktowi z czereśni i Caffeine®, likwiduje efekt ciężkich powiek i przeciwdziała zatrzymywaniu wody. Ekstrakt z mikroalg Dermochlorella zmniejsza cienie i pobudza mikrocyrkulację.

NewYouthEyeConturNew Youth Eye Contur
Nowa Młodość Okolicy Oczu

Rewolucyjny produkt rekonstruujący, nawilżający i regenerujący delikatną skórę okolicy oczu. Oczy odzyskują młodzieńcze spojrzenie, powieki są uniesione i wygładzone, a okolica oczu wypoczęta. Zawiera Koncentrat Życia Komórkowego®, Fitohormony, oraz ekstrakt z Perły. Najsilniejszy produkt na okolicę oczu !

RefreshingEyeMaskRefreshing Eye Mask
Odświeżająca Maska na Okolicę Oczu

Niesamowity komfort i relaks dla zmęczonych oczu. Już w kilka minut maska wygładza i relaksuje okolicę oczu. Worki i cienie wokół oczu są widocznie zminimalizowane. Zawiera ekstrakty z Kasztanowca oraz Rumianku. Polecamy dla pań i panów dużo pracujących przy komputerze.