Jesteśmy z Wami od 2000 roku

Kosmetyka

PROMOCJE SIERPIEŃ 2018

LETNIA WYSPA

1. Pakiet Oczyszczający Exclusive – PAKIET AUTORSKI (ok. 2 h)180 zł promocja 130 zł !!!

Jest to klasyczne, manualne oczyszczanie cery połączone z:

  • precyzyjnie dobieraną przez kosmetologa francuską pielęgnacją Mary Cohr,
  • miejscową pielęgnacją przeciwbakteryjną i przeciwzapalną,
  • masażem twarzy, szyi i dekoltu,
  • drugim odżywczym masażem szyi i dekoltu,
  • pielęgnacją okolicy oczu. Każdy zabieg kosmetolog dobiera indywidualnie po diagnostyce cery.
2. SURMER (ok. 2 h) 160 zł promocja 100 zł

Rozwiązanie dla cery suchej, ekstremalnie suchej oraz wrażliwej i atopowej. Głęboko odżywia, odbudowuje barierę lipidową likwidując nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, wygładza drobne zmarszczki. Zabieg bogaty w cenne polinezyjskie oleje i esencje między innymi olejek Kukui, owoce Noni, kwiaty Tiare, dzikie indygo, olej tamanu, olej Ximenia i inne. Zabieg wykorzystuje technologię NANO co jest gwarancją skutecznego wnikania składników aktywnych, wysokiej stabilności i celowości dotarcia do komórek skóry. Wszystkie produkty mają strukturę DMS – unikalne połączenie składu i struktury identyczne do budowy ludzkiego naskórka. Zdobywca Oskara Kosmetyki.

3. Do wszystkich rytuałów Spa (peeling całego ciała, maska na ciało i relaksujący masaż całego ciała) 160 zł promocja 140 zł plus ekspresowy zabieg twarzy „Beauty Flash” GRATIS (każdy rodzaj zabiegu)

Do wyboru rytuał kawowy, czekoladowy, “Dalekowschodnia Harmonia” z kozim mlekiem, “Francuska Winnica” z winogronami i oliwkami, “Herbaciana Wyspa” z zieloną herbatą, “Karaibskie Spa” z kokosem.

4. Masaż “Tropikalny Relaks” 100 zł promocja 70 zł

Łagodny masaż całego ciała zmniejszający napięcie i stres, głęboka relaksacja. Masaż wykonujemy aromatycznymi olejami np. pomarańczowym. Unoszące się wokół piękne aromaty i palące się w wielu miejscach świece oraz przyciemnione światło przenoszą nas w Sferę Spokoju i Dobrego Samopoczucia, pozwalają poczuć atmosferę tropikalnych wakacji w miejscach, gdzie lato nigdy się nie kończy. Towarzysząca profesjonalna muzyka relaksacyjna rzeczywiście pogłębia cały nastrój.